document email facebook next phone prev twitter zoom

Tam, kde se výhled do zeleně stává součástí bytu

Villa Střížkovská

Vzdušné bydlení ve vilovém domě

Villa Střížkovská je navržená jako kompaktní dům se třemi nadzemními podlažími a ustupujícím čtvrtým podlažím. Dům vyniká zajímavou fasádou s moderními prvky v podobě prosklených balkonů a zimních zahrad. V suterénu se nachází prostorná garáž.


Vila je zasazena do úpatí zeleného svahu, kde také vznikne upravená zahrada. Na straně druhé bude v úrovni ulice komfortní vjezd do garážové haly. Na vyvýšeném prvním podlaží jsou umístěné velkoryse pojaté rodinné byty 3+kk s vlastní předzahrádkou a také útulný byt 2+kk s terasou a prosklenou lodžií, které rozšiřují obytný prostor, a to nejen opticky. Druhé a třetí podlaží jsou věnované převážně bytům v dispozici 2+kk, ale nachází se zde i jeden byt 4+kk. Poslední ustupující patro zaujímají pouze dva vzdušné byty, a to 3+kk a 4+kk se zimními zahradami a terasami pro dokonalou pohodu a odpočinek.

To nejlepší z Libně i Střížkova

Střížkovská ulice se vine z Horní Libně až na Střížkov a spojuje tak dvě městské části – Prahu 8 a Prahu 9. Lokalita nadchne každého: páry, rodiny s dětmi, sportovce a vyznavače aktivního životního stylu i milovníky kultury a městského života. Villa Střížkovská Vám dává na výběr, aniž byste se museli omezovat nebo dělat kompromisy.

Komorní bydlení má zelenou

Co je to výjimečné bydlení? Za prvé to, kde žijete. A za druhé, jak žijete. Villa Střížkovská je skvělou odpovědí na obě otázky. Nabízíme Vám 12 prostorných bytů v nízkopodlažním domě zasazeném do zeleného svahu se vzrostlými stromy, který Vám dodá pocit soukromí a bezpečí a svou atmosférou připomíná spíše život v klidné obci. Přitom jen nedaleko odtud pulzuje tep velkoměsta se všemi výhodami a komfortem, které jsou pro spokojený život nezbytné.

Časový harmonogram projektu

Získání pravomocného územního rozhodnutí 2/2020
Zahájení prodeje 9/2021
Předpokládané vydání stavebního povolení 9/2021
Zahájení stavby 9/2021
Předpokládaná kolaudace projektu 5/2023
neváhejte se na
nás obrátit
Bidli - Jednoduše doma.

Telefon: +420 737 177 334
Email: info@bidli.cz