document email facebook next phone prev twitter zoom

Bydlení u lesoparku Letňany

VILLA TOUŽIMSKÁ

Moderní bydlení pro každého

Developerský projekt v ulici Toužimská na Praze 9 se nachází v atraktivní lokalitě nových Letňan a navazuje na zdejší moderní zástavbu. Okolí spojuje skvělou občanskou vybavenost, dopravní dostupnost a blízkou přírodu.


V sousedství je velké obchodně-zábavní centrum OC Letňany. Alternativu tvoří hypermarket Globus, či supermarkety jako Lidl, Penny nebo Žabka. Příznivce gastronomie zaujme několik pizzerií, Empír Steak nebo restaurace U Karla a Na Kotvě. Pro trávení volného času je možné navštívit Relax centrum Blue OrangeIce ArenuSquash Modrý svět či Sport centrum Praha.

Letňanský lesopark

200 metrů od domu začíná velký Letňanský lesopark. Na 36 hektarech se nachází 9 ha lesa, louky se solitérními stromy, síť asfaltových cest a také dětské hřiště ve tvaru letadla. Jedná se o místo klidu a odpočinku, ideální pro procházku s kočárkem. Děti se v lesoparku mohou proběhnout, zajezdit si na kole, koloběžce či odrážedle. Lákadlem je pak síť jednosměrných stezek pro terénní cyklistiku - tzv. singletraily. Čtyři singltrailové trasy měří přibližně 5400 m. Pro bruslaře je zde 800 metrů dlouhá dráha.

Komorní bydlení má zelenou

V třípodlažním objektu s výtahem si můžete vybrat ze 13 bytů o velikosti 1 + kk, 2 + kk a 3 + kk s podlahovou plochou od 35 m2 do 60 m2. Ke každému bytu náleží sklepní kóje a ke 2 + kk a 3 + kk také parkovací stání před domem. Součástí ceny bytu je luxusní vybavení jako např. předookenní žaluzie, podlahové vytápění, sanita Laufen, obklady o velikosti 30 x 60cm a dlažba 60 x 60cm od společnosti Rako, kvalitní plovoucí podlahy, dveře s obložkovými zárubněmy apod.


Dopravní dostupnost zajišťuje autobusová zastávka pouhých 50 metrů od domu. Cesta linkami 158, 195 a 201 na stanici metra C Letňany zabere jen 5 minut. Pro noční dopravu je možné využít linky 603 a 953 ze zastávky Toužimská. Autem trvá cesta do centra Prahy jen 15 minut.

Časový harmonogram projektu

Získání pravomocného územního rozhodnutí 2/2020
Zahájení prodeje 9/2021
Předpokládané vydání stavebního povolení 9/2021
Zahájení stavby 9/2021
Předpokládaná kolaudace projektu 5/2023
neváhejte se na
nás obrátit
Bidli - Jednoduše doma.

Telefon: +420 737 177 334
Email: info@bidli.cz

FOTOGALERIE

FOTOGALERIE

JAK TO PRÁVĚ VYPADÁ?